K dispozici je Vám plně přizpůsobitelná a kvalitně ozvučená  společenská místnost která pojme až 50 hostů se stoly, sedacími vaky, lednicí, projekčním plátnem,  vybavením pro karaoke, prostorem k tanci nebo pingpongovým stolem.  Součástí budovy je plně funkční kuchyň (druhá americká lednice), velká ložnice s krbem, 2 menší ložnice s manželskou postelí + možnost přistýlky a  jedna velká ložnice s kapacitou 10 lůžek. Pokud by bylo potřeba navýšení kapacity ubytování, lze se domluvit na další pokoje v jiné budově 100 m od objektu nebo je možnost v letním období zapůjčit stany. Dále je tu 2x koupelna se sprchovým koutem, včetně výkonného průtokového ohřívače, který zajistí dostatek teplé vody pro všechny ubytované, možnost využití pračky a 3x WC. Dále můžete uvnitř využít pingpongový stůl, stolní fotbálek či si zahrát šipky. Na zahradě je pak nové volejbalové pískové hřiště udírna s grilem, ohniště a v letních měsících bazén. Po předchozí domluvě se budeme snažit přizpůsobit celý objekt a zahradu vaším požadavkům a představám.

Služby, které k ubytování nabízíme

Naším cílem je maximální spokojenost všech našich hostů proto rádi přizpůsobíme naše prostory vašim představám. Namátkou uvádíme:

  • zajištění cateringových služeb,
  • zajištění vydatného občerstvení na vrcholu hory Milešovka s možností přespání,
  • zapůjčení moderního výčepního zařízení s chlazením,
  • zapůjčení projektoru do společenské místnosti,
  • zvětšení venkovního sezení party stanem,
  • zapůjčení dětské přistýlky,
  • zapůjčení sportovního vybavení.

Pokud máte zájem o jakoukoliv další službu, pak nás prosím neváhejte kontaktovat a my se pokusíme váš pobyt na naší usedlosti přizpůsobit vaším představám.

Vytápění objektu

Vytápění je z části elektrické podlahové (v koupelnách a ve společenské místnosti). V ostatních místnostech jsou radiátory. Kotel je automatický s podavačem na tuhá paliva. Vytápění se hradí zvlášť. Obsluha kotle na tuhá paliva jednou za 3 dny. Doplnění je zajištěno, není nutné vstupovat do objektu.

Kapacita ubytování

Objekt nabízí 16 lůžek + 2 přistýlky. V letních měsících je možné na pozemku např. postavit vlastní stan. K dispozici je dále jedna dětská postýlka a ohrádka. Pokud by bylo potřeba navýšení kapacity ubytování, lze se domluvit na další pokoje v jiné budově 100 m od objektu nebo je možnost v letním období zapůjčit stany.

Omezení a domází mazlíčci

Objekt je nekuřácký. Domácí zvířata jsou povolena.

Povlečení ručníky a úklid

Povlečení je v ceně. Ručníky v ceně nejsou. Za úklid se platí 1500,- Kč.

Pokoje a půdorys ubytování

Pokud vás zajímá konkrétní rozložení místností a základního vybavení objektu, můžete si zde zobrazit půdorys všech tří pater.

Parkování

Před objektem je možné parkování dvou vozidel. 200 m od objektu se nachází velké parkoviště.

Jak se k nám dostat

Pokud k nám jedete přes dálnici D8, pak prosím použijte sjezd na Velemín a vydejte se směrem na Teplice. Za obcí Velemín po necelých 3 kilometrech odbočte na ukazateli doleva do obce Bílka. V případě cesty od Teplic projeďte obcí Bořislav a po necelém kilometru odbočte na ukazatele doleva do Obce Bílka. V Bílce dojedete na náves a po levé straně se nachází náš objekt, který je označen velkou cedulí – Svobodný dvůr (cesta je velice jednoduchá, dobře značená a v podstatě nelze zabloudit).

Fotky svobodného dvora

Ceny a rezervaceTipy na výlety